Eurolygos pusfinalio rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas 82:78 (12:21, 20:15, 22:20, 28:22) įveikė Barselonos "Regal Barcelona" krepšininkus bei pateko į turnyro finalą.

Rungtynes tritaškių kruša pradėjo „Regal Barcelona“ krepšininkai, kurie sužaidus 5 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 14:4. Per likusį laiką Eurolygos čempionai šiek tiek sumažino atsilikimą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 9 taškus – 12:21.

Antrąjį kėlinuką maskviečiai pradėjo spurtu 6:0 ir po V.Chriapos dėjimo priartėjo iki 18:21 bei X.Pascualį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos ispanai pelnė 4 taškus be atsako ir vėl atitrūko – 25:18. CSKA po truputį mažindami deficitą, likus žaisti 2 minutes ir 40 sekundžių, išlygino rezultatą – 30:30. Ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Regal Barcelona“ krepšininkai, kurie įpusėjus rungtynėms pirmavo – 36:32.

Antrąją rungtynių sėkmingiau pradėjo sėkmingiau pradėjo ispanai, kurie sužaidus 5 minutes pirmavo – 45:39, tačiau CSKA atsakė atkarpa 7:2 ir vėl priartėjo – 46:47. Likus žaisti 2 minutes ir 15 sekundžių, po R.Šiškausko tritaškio rezultatas vėl tapo lygus – 52:52. Per likusį laiką taškus pelnė tik Ispanijos ekipa, kuri po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo – 54:52.

Ketvirtąjį kėlinuką dvitaškiu pradėjo M.Smodišas ir rezultatas vėl tapo lygus – 56:56. Barselonos klubo aukštaūgis D.Andersenas pelnė 5 taškus iš eilės ir trūktelėjo savo komandą į priekį – 61:56. R.Šiškauskas į tai atsakė dviem tritaškiais iš eilės ir pirmą kartą šiame mače CSKA išsiveržė į priekį – 62:61. R.Šiškauskas sumetė abi baudas – 64:61. Kitoje atakoje lietuvis smeigė dar vieną tolimą metimą – 67:61. Katalonų tylą nutraukė G.Basiles tritaškis – 64:67.

Į tai R.Šiškauskas atsakė 13-uoju iš eilės tašku – 69:64. Po V.Chriapos dėjimo Eurolygos čempionų pranašumas buvo 6 taškai – 72:66. J.C.Navarro jau kitoje atakoje pataikė tritaškį ir „Barcelona“ vėl priartėjo – 69:72. Likus žaisti 1 minutę komandas skyrė vos 2 taškai – 76:74. R.Šiškauskas ir vėl ėmėsi iniciatyvos bei pelnė du sunkius taškus – 78:74. Rusijos čempionams pavyko apsiginti, o pražanga sustabdytas J.R.Holdenas sumetė abi baudas – 80:74. Per likusį laiką sėkmingai baudos metimus metę CSKA žaidėjai išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes - 82:78.

R.Šiškauskas per 24 žaidimo minutes pelnė 29 taškus (4/8 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 9/10 baudos metimai), atkovojo kamuolį ir buvo rezultatyviausias savo komandos gretose.

CSKA: R.Šiškauskas 29, T.Langdonas 15, M.Smodišas ir V.Chriapa po 9 (10 atk. kam.), J.R.Holdenas bei E.Lorbekas po 8, S.Kaunas 4 taškai.

"Regal Barcelona": D.Andersenas 24, J.C.Navarro ir J.Lakovičius po 13, D.Santiago 9, F.Vaquezas 6, G.Basile 5 (1/6 tritaškiai), R.Grimau 4, L.Bartonas bei E.Ilyasova po 2 taškus.