Šiandien Atėnuose prasidėjo Eurolygos finalinio ketverto kovos. Pirmajame pusfinalio mače Maskvos CSKA klubas rezultatu 62:50 nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus ir pateko į finalą.

Nuo pat susitikimo pradžios jautėsi didelė įtampa ir nei vienai komandai nesisekė pelnyti taškų. Per pirmas dvi minutes rezultatas nesikeitė – 0:0. Pirmuosius taškus pelnė slovėnas Matjazas Smodišas, pataikęs iš toli, tačiau tuo pačiu atsakė ir pasaulio čempionas Carlosas Jimenezas ir rezultatas tapo lygus – 3:3. Vėliau komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau pirmąjį kėlinuką sėkmingiau užbaigti pavyko čempionų titulą ginantiems CSKA krepšininkams – 18:15.

Antrąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo Bernie Rodriguezas, tačiau netrukus keturių taškų pranašumą įgijo rusai – 22:18. Po gražaus Marcuso Faisono dėjimo ispanams dar kartą buvo pavykę išlyginti rezultatą (24:24), bet CSKA kėlinuką užbaigė spurtu 7:0 ir ilsėtis išėjo rezultatui esant 33:24.

Po didžiosios pertraukos, dėka itin sėkmingo Carloso Cabezo žaidimo, „Unicaja“ komandai buvo pavykę priartėti iki 34:35 CSKA vėl susigrąžino iniciatyvą. Vis dėlto tas pats C.Cabezas trečiojo kėlinuko pabaigoje išlygino rezultatą – 41:41, bet netrukus negalėjo tęsti rungtynių dėl veido sumušimo. Pepe Sanchezas, pataikęs vieną baudos metimą, pirmąkart persvėrė rezultatą savo naudai (42:41), tačiau M.Smodišas pataikė iš toli. Tiesą, taip pat tolimu metimu atsakė Bernie Rodriguezas, o trečiasis ketvirtis baigėsi esant lygiam rezultatui – 44:44.

Paskutinėje susitikimo dalyje daug pranašesni buvo CSKA krepšininkai, kurie surengė įspūdingą 14:0 spurtą (60:47). Likus mažiau nei minutei „Unicaja“ buvo pelniusi vos 3 taškus.

CSKA: T.Langdonas – 13 (4 atk. kam.), D.Andersenas – 12 (9 atk. kam.), T.Papaloukas – 11 (7 atk. kam., 5 per. kam., 4 rez. perd.), M.Smodišas – 8 (8 atk. kam.).

„Unicaja“: C.Cabezas – 13, M.Brownas – 8, B.Rodriguezas – 7, C.Jimenezas – 6 (8 atk. kam.).