29
Londono „Crystal Palace“ – „Hull City“ 4:0 (nuotr. SCANPIX)

Pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos sekmadienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ namie 4:0 (2:0) sutriuškino „Hull City“. Pastarasis, likus vienam turui, nebeturi galimybių pakilti iš iškritimo zonos.

29

Svečiai 3-ąją minutę grubiai suklydo. Į kamuolį nepataikė pora „Hull City“ futbolininkų. Tuo pasinaudojo Wilfriedas Zaha, pabėgęs nuo varžovų ir pelnęs lengvą įvartį.

34-ąją minutę skirtumą padvigubino Christianas Benteke, pasižymėjęs galva po Jasono Puncheono pakelto kampinio.

„Crystal Palace“ varžovus galutinai sudaužė rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę nuo varžovų paspruko Jeffrey Schluppas. Jį pasivijęs Michaelas Dawsonas kirto per kojas. Teisėjas gynėjui parodė geltoną kortelę ir skyrė 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo Luka Milivojevičius.

90-ąją minutę paskutinį tašką po puikaus Jameso McArthuro perdavimo padėjo Patrickas van Aanholtas.

„Crystal Palace“ (41 taškas) užima 13-ąją „Premier“ lygos poziciją. „Hull City“ (34 tšk.) – 18-as ir nebeturi galimybių pakilti į saugią zoną, nes keturiais taškais atsilieka nuo 17-ojoje vietoje žengiančios „Swansea City“ komandos.

Londono ekipa sužaidė paskutiniąsias rungtynes namie. „Crystal Palace“ kitą savaitę finišuos maču su „Manchester United“. „Hull City“ sezoną baigs savo aikštėje ir priims Londono „Tottenham Hotspur“.