Trečiadienį įvyko trejos Pietų Amerikos "Copa Libertadores" futbolo taurės turnyro rungtynės, kuriose dvi pergales iškovojo šeimininkai ir vieną svečiai.

Vienintelę pergalę svečiuose iškovojo Meksiko "America" (Meksika) klubas, I grupės rungtynėse 2:1 (0:1) įveikęs Asunsjono "Libertad" (Paragvajus) vienuolikę.

Aikštės šeimininkai pirmavo po to, kai 7 minutę Rodrigo Lopezas realizavo 11 m baudinį, tačiau antrajame kėlinyje svečiai įmušė du "sausus" įvarčius: abusyk pasižymėjo Salvadoras Cabanas (63 ir 76 min.).

Atkaklų susitikimą komandos baigė nepilnų sudėčių - 43 minutę iš aikštės buvo pašalintas Pablo Guinazu ("Libertad"), o 83-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta Danieliui Bilosui ("America").

Nepaisant nesėkmės "Libertad" futbolininkai su 10 taškų liko I grupės lyderiais ir tašku lenkia "America" bei Buenos Airių "Banfield" (Argentina) vienuolikes.

1. Asunsjono "Libertad" (Paragvajus) 5 3 1 1 8:4 10
2. Meksiko "America" (Meksika) 5 3 0 2 10:9 9
3. Buenos Airių "Banfield" (Argentina) 5 3 0 2 8:7 9
4. Kito "El Nacional" (Ekvadoras) 5 0 1 4 3:9 1

Trečiąją pergalę II grupėje iškovojo ir su 10 taškų grupės lyderiu tapo Santiago "Audax Italiano" (Čilė) klubas, namuose 2:1 (1:0) įveikęs Agvaskaljentės "Necaxa" (Meksika) futbolininkus, kurie su 9 taškais smuktelėjo į antrąją poziciją.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Rodolfo Maya (23 min.) ir Miguelis Angelas Romero (62 min.).

Svečių gretose pasižymėjo Juanas Manuelis Salgueiro (53 min.).

1. Santiago "Audax Italiano" (Čilė) 5 3 1 1 6:4 10
2. Agvaskaljentės "Necaxa" (Meksika) 5 3 0 2 7:7 9
2. "Sao Paulo" (Brazilija) 4 2 1 1 8:2 7
4. Limos "Alianza" (Peru) 4 0 0 4 2:10 0

III grupėje pirmąją pergalę iškovojo ketvirtoje vietoje esanti Kukutos "Deportivo" (Kolumbija) komanda, savo aikštėje 3:1 (1:0) nugalėjusi Porto Alegrės "Gremio" (Brazilija) ekipą.

Šeimininkai šiose rungtynėse įmušė visus keturis įvarčius, tik Rubenas Dario Bustosas (43 min.), Blasas Perezas (74 min.) ir Alexanderas del Castillo (88 min.) pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o Walteris Moreno (50 min.) - į savo.

Po šios pergalės "Deportivo" vienuolikė surinko 6 taškus ir tik tašku atsilieka nuo pirmaujančių Asunsjono "Cerro Porteno" (Paragvajus), Tolimos "Deportes" (Kolumbija) ir "Gremio" komandų.

III grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Asunsjono "Cerro Porteno" (Paragvajus) 5 2 1 2 4:4 7
2. Tolimos "Deportes" (Kolumbija) 5 2 1 2 2:2 7
3. Porto Alegrės "Gremio" (Brazilija) 5 2 1 2 3:4 7
4. Kukutos "Deportivo" (Kolumbija) 5 1 3 1 4:6 6