0

„Man Utd“ dar sykį pademonstravo stulbinamą nugalėtojų mentalitetą - sezono pradžios mūšyje dėl „Futbolo Asociacijos Bendruomenės skydo“ (FA „Community Shield“) Sero Alekso Fergusono auklėtiniai pirmąjį kėlinį pralaimėjo dviem įvarčiais, bet po pertraukos šventė dramatišką pergalę 3-2 prieš „Man City“.

Kasmetiniame mače grumiasi Anglijos čempionai ir FA taurės laimėtojai. Praėjusį sezoną šiuos trofėjus iškovojo abi Mančesterio vienuolikės - atitinkamai „Man Utd“ ir „Man City“.

Joleonas Lescottas išvedė „Man City“ į priekį smūgiu galva po Davido Silvos perdavimo, o prieš pat pertrauką Edinas Dzeko, ne itin patikimai sužaidus „Man Utd“ naujajam vartininkui Davidui De Gea, padvigubino santykį.

Tačiau tuoj po pertraukos buvo atstatyta pusiausvyra: iš pradžių įvartį įmušė Chrisas Smallingas, o kone kita ataka baigėsi virtuoziška „Man Utd“ futbolininkų kombinacija ir Nani įvarčiu.

Kai jau atrodė, kad ekipoms teks mušti 11 metrų baudinius, tas pats Nani, pasinaudojęs grubia gynėjo klaida, iššokęs vienas prieš vieną trečią kartą nuginklavo Joe Hartą bei išplėšė pergalę „Man Utd“ klubui.

Dvikovą Londono „Wembley“ stadione stebėjo 77 tūkstančiai aistruolių.

Wayne'as Rooney gyrė jaunuosius „Man Utd“ futbolininkus bei pareiškė, kad „Man City“ gavo gerą futbolo pamoką. Sekmadienio „Community Shield“ mače Anglijos čempionai 3-2 įveikė FA taurės laimėtojus „Man City“ futbolininkus.

„Tai parodo, kas yra geriausia komanda - mes dominavome visas rungtynes,- kalbėjo Anglijos rinktinės žaidėjas. “Jauni vaikinai lėmė dvikovos baigtį - Danny Welbeckas, Tomas Cleverley, Philas Jonesas, Chrisas Smallingas - visi žaidė nuostabiai. Manau, kad tai puiki futbolo pamoka."

Nors pergalingas įvartis buvo įmuštas jau per teisėjo pridėtą laiką, Rooney teigė, kad pranašumas prieš varžovus buvo aiškus. "Jie sėkmingai rungtyniavo penkias minutes, per kurias įmušė du įvarčius. Tačiau tai buvo praktiškai viskas ,- sakė futbolininkas. – Galutinis rezultatas buvo pelnytas, nes mes dominavome perdavimais ir susikurtomis puikiomis progomis. Mes esame čempionai, kuriuos jiems reikės pamėginti įveikti. Tikimės 20-ojo Anglijos čempionų titulo.“

„Man City“ 2 - 3 „Man Utd“

38' [0 - 1] J.Lescott

45' [0 - 2] E.Dzeko

52' [1 - 2] C.Smalling

53' [2 - 2] Nani

90' [3 - 2] Nani