NBA čempionų titulą ginanti Milvokio „Bucks“ komanda priartėjo prie Rytų konferencijos pusfinalio. Mike’o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 119:95 (25:22, 31:19, 34:33, 29:21) įveikė Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

Antrą kartą iš eilės laimėjusi „Bucks“ serijoje pirmauja 3 - 1 ir ją galės užbaigti kitose rungtynėse, kurios vyks namų arenoje.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 32 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidė Graysonas Allenas, kuris kildamas nuo suolelio surinko 27 taškus. Atletas šiąnakt kompensavo Khriso Middletono praradimą.

Pralaimėjusiems 24 taškus surinko Zachas LaVine’as, 23 pelnė DeMaras DeRozanas.

„Bucks“ trumpai atsiliko tik pirmojo kėlinio pradžioje ir toliau pirmavo iki pat mačo pabaigos.

Paskutiniame ketvirtyje „Bucks“ vienu metu buvo priekyje 24 taškų persvara ir visą kėlinį išlaikė didesnį nei 15 taškų pranašumą.

Milvokio ekipa šiąnakt realizavo 17 tritaškių iš 33.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (17 atk. kam.), Graysonas Allenas 27, Jrue Holiday 26, Bobby Portisas 14.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 24 (13 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 23, Patrickas Williamsas 20, Nikola Vučevičius 11.