Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/14) komanda Eurolygoje patyrė dar vieną pralaimėjimą. Lietuvio auklėtiniai svečiuose 82:88 (13:16, 16:29, 23:14, 30:29) pripažino „Valencia“ (10/6) pranašumą.

Paskutinę vietą Eurolygoje užimanti „Chimki“ pralaimėjo 7 kartą iš eilės.

„Chimki“ ekipai 16 taškų pelnė Errickas McCollumas, o Aleksejus Švedas surinko 14 taškų. Rusijos klubas atsiliko paskutines 35 žaidimo minutes, o trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 18 taškų. Tame pačiame ketvirtyje „Chimki“ dar buvo priartėjusi iki trijų taškų, bet po to vėl paleido oponentus.

„Chimki“: Errickas McCollumas 16, Aleksejus Švedas 14, Devinas Bookeris 11, Jonas Jerebko, Dairis Bertanis ir Jordanas Mickey po 9.

„Valencia“: Martinas Hermannssonas 16, Derrickas Williamsas 15, Bojanas Dubljevičius 11, Klemenas Prepeličius ir Mike’as Tobey po 10.