0

Sekmadienio buvo sužaisti paskutiniai du XI Anglijos „Premier“ lygos turo mačai.

Namuose rungtyniavęs Londono „Chelsea“ nesugebėjo įveikti „Liverpool“ vienuolikės, kuriai pavyko išplėšti lygiąsias 1:1.

Roberto Di Matteo auklėtiniai įsiveržė į priekį jau 20 minutę, kuomet kamuolį į svečių vartų tinklą nukreipė gynėjas Johnas Terry. Mačo balansą atstatė Liverpulio ekipos atakų lyderis Luisas Suarezas, kuriam pavyko pasižymėti 73 mačo minutę.

„Mėlynieji“ artėjant rungtynėms prie pabaigos sukūrė tikrą varžovų vartų šturmą, tačiau drausmingai gynyboje žaidę Brendano Rodgerso auklėtiniai sugebėjo atsilaikyti.

Po šių lygiųjų abiejų ekipų vietos turnyrinėje „Premier“ lygos lentelėje nesikeitė - „Chelsea“ užima trečią, o „Liverpool“ tryliktą vietą.

Kitame susitikime kiek savo aikštėję žaidęs „Newcastle United“ kiek netikėtai turėjo pripažinti „West Ham United“ futbolininkų pranašumą, kurie rungtynes laimėjo rezultatu 1:0. Vienintelį mačo įvartį pelnė puolėjas Kevinas Nolanas.