Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje fantastišką pergalę Londono „Chelsea“, kuri svečiuose 6:0 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus.

Po du įvarčius pelnė Masonas Mountas (16 ir 54 min.) ir Timo Werneris (21 ir 49 min.), o po kartą pasižymėjo Marcosas Alonso (8 min.) ir Kai Havertzas (31 min.).

Pralaimėjimą patyrė Londono „Arsenal“, kuri namuose 1:2 nusileido „Brighton“ bei patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

28-ą minutę Leandro Trossardas išvedė svečius į priekį, o 66-ą minutę Enockas Mwepu (66 min.) padvigubino skirtumą.

Vienintelį įvartį „Arsenal“ ekipai įmušė Martinas Odegaardas (89 min.).

„Chelsea“ ekipa per 30 rungtynių surinko 62 taškus bei užimdama trečią vietą dešimčia taškų atsilieka nuo „Liverpool“ bei 8 taškais lenkia „Tottenham“.

„Arsenal“ su 54 taškais rikiuojasi penkti ir turi tiek pat taškų kiek ir „Tottenham“.