24
Londono „Chelsea“ – „Middlesbrough“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Londono „Chelsea“ iki Anglijos „Premier“ titulo trūksta trijų taškų. Anglijos sostinės futbolininkai pirmadienį savo stadione 3:0 (2:0) nugalėjo „Middlesbrough“.

24

„Chelsea“ pačioje rungtynių pradžioje parodė, kad yra rimtai nusiteikusi. 2-ąją minutę, po Cesco Fabregaso perdavimo, vienu lietimu kaire koja į vartus šovė Marcosas Alonso. Vartininkas Bradas Guzanas smūgį atrėmė. Po to kamuolys atsimušė į skersinį.

Londono komandai įvartį pavyko pelnyti kėlinio viduryje. 23-ąją minutę kamuolį į baudos aikštelę siuntė C. Fabregasas. Ten kamuolį lietė Fabio. Kamuolys nukrito tiesiai prieš vartus buvusiam Diego Costai po kojomis – 1:0.

34-ąją minutę perdavimą į baudos aikštelę atliko Cesaras Azpilicueta. M. Alonso iš aštraus kampo pelnė antrąjį „Chelsea“ įvartį – 2:0.

Kėlinio pabaigoje vienas prieš vartininką B. Guzaną pabėgo, bet tiesiai į jį smūgiavo Victoras Mosesas.

Antrajame kėlinyje žaidimas ir toliau vyko viena kryptimi. „Chelsea“ vis kūrė pavojingas atakas.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai, 46-ąją minutę, į skersinį pataikė Pedro.

Taškas padėtas 65-ąją minutę. Po dar vieno C. Fabregaso perdavimo įmušė Nemanja Matičius – 3:0.

„Chelsea“ (84 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama Londono „Tottenham Hotspur“ (77 tšk.). Iki čempionato pabaigos liko trys turai.

„Middlesbrough“ (28 tšk.) užima 19-ąją poziciją tarp 20-ies komandų ir rungtynėmis su „Chelsea“ sudegino teorines galimybes likti „Premier“ lygoje.