Londono „Chelsea“ klubas FIFA Pasaulio futbolo klubų taurės finale po pratęsimo 2:1 įveikė „Palmeiras“ futbolininkus ir tapo šio turnyro čempionais.

Romelu Lukaku 54-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Raphaelis Veiga 64-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Per pagrindinį rungtynių laiką komandoms išsiaiškinti nugalėtojo nepavyko, todėl pastarosioms teko žaisti pratęsimą.

Kai Havertzas 117-ąją minutę sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Luanas rungtynių pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Palmeiras“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtiese.