8
Princas George ir princesė Charlotte (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos teniso sensacija Carlosas Alcarazas atliko vieną sunkiausių įmanomų užduočių tenise – „Didžiojo kirčio“ finale nugalėjo legendinį Novaką Džokovičių ir pirmą kartą karjeroje laimėjo prestižinį teniso turnyrą Vimbldoną. Po stulbinančio žaidimo Vimbldone runtynes stebėjusi princesė Charlotte, regis, buvo sužavėta vyro pergale, kai susitiko su naujuoju teniso karaliumi.

8

Princas George'as ir jo jaunesnioji sesuo iš džiaugsmo smūgiavo į orą švęsdami Alcarazo pirmąjį Vimbldono čempiono titulą, iškovotą penkių setų epopėjoje prieš Novaką Džokovičių, rašo dailymail.co.uk.

Tačiau būtent Charlotte plojimai, kai ji susižavėjusi žvelgė į pirmąją pasaulio raketę, nervingai laukdama, kol bus su juo supažindinta, tapo interneto sensacija. Tai buvo pirmas kartas, kai princas su princese dalyvavo „All England Club“ turnyre.

Devynmetis George'as ir aštuonmetė Charlotte per finalą, kuriame Alcarazas galiausiai iškovojo nugalėtojo taurę ir 2,35 mln. svarų sterlingų (2,74 mln. eurų) prizinį fondą, buvo įsitempę.

Jų motina, Velso princesė Kate, švytėjo, sveikindama 20-metį ispaną ir įteikdama jam trofėjų, kurį jis emocingai iškėlė į viršų miniai, palaikiusiai jį per beveik penkias valandas trukusį žaidimą.

Žaviame klipe, kuriame Charlotte su George'u užfiksuoti susitinkantys su Alkarazu, taip pat girdėti, kaip Velso princesė, spausdama naujajam čempionui ranką, sako „sveikinu".

Tačiau jauniausias šeimos narys Louisas buvo nepatenkintas, kad negalėjo prie jų prisijungti, nors šiais metais treniravosi būti futbolo žaidėju.

Pirmoji pasaulio raketė sakė, kad laimėti Vimbldoną ir „įeiti į šio gražaus turnyro istoriją“ yra „svajonės išsipildymas“.

4 kartus iš eilės čempionu tapęs serbas Vimbldono centriniame korte pralaimėjo pirmą kartą nuo 2013 m., o 20-metis C.Alcarazas tapo jauniausiu Vimbldono turnyro nugalėtoju nuo 1986 metų. Prieš mėnesį „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro „Roland Garros“ finale Paryžiuje Novakas Džokovičius buvo įveikęs C. Alcarazą, tad pirmajai pasaulio raketei pavyko pasiekti įsimintiną revanšą Londone.

C. Alcarazas iškovojo 2000 ATP vienetų reitingo taškų ir 2,35 mln. svarų sterlingų (2,74 mln. eurų). Tai jam leis išlikti pirmoje ATP reitingo vietoje. N.Djokovičiui atiteko 1200 ATP vienetų reitingo taškų bei 1,175 mln. svarų sterlingų (1,37 mln. eurų).