Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienerios 31 turo rungtynės. Sunkią ir tuo pačiu svarbią pergalę išvykoje šventė „Liverpool“ ekipa. Trenerio Brendano Rodgerso auklėtiniai antroje mačo pusėje pademonstravę tvirtą charakterį minimaliu rezultatu 2-1 įveikė Birmingemo „Aston Villa“.

Po atkaklios ir apylygės kovos pirmoje rungtynių dalyje, pirmieji įvartį pelnė šeimininkai. 31 minutę Birmingemo miesto komandai įvartį pridėjo Christianas Benteke, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Gabrielis Agbonlahoras.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečių gretose rezultatą išlygino Jordanas Hendersonas. Futbolininkas pasižymėjo sulaukęs tikslaus komandos draugo Philippe Coutinho perdavimo.

Rungtynėse komandoms sužaidus lygiai valandą dar vieną įvartį į „Aston Villa“ klubo vartus įmušė ir Stevenas Gerrardas. „Raudonųjų“ kapitonas tiksliai realizavo teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį ir pirmą kartą šiame susitikime išvedė svečius į priekį.

Likusios mačo minutės „Liverpool“ komandai klostėsi įtemptai ir nervingai, bet galiausiai svečiai išsaugojo turėtą vieno įvarčio persvarą ir iškovojo svarbią pergalę bei tris taškus.

„Aston Villa“ 1 – 2 „Liverpool“ 31‘ [1 – 0] Christian Benteke 47‘ [1 – 1] Jordan Henderson 60‘ [1 – 2] Steven Gerrard (11 m)