8
Paryžiaus „Saint-Germain“ - Londono „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienį į Europą grįžo Čempionų lyga. Paryžiaus vietos PSG klubas 2:1 (1:1) nugalėjo Anglijos čempionę Londono „Chelsea“ ekipą. Kitose rungtynėse Lisabonos „Benfica“ namuose per teisėjo pridėtą laiką išplėšę pergalę rezultatu 1:0 (0:0) prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

8

Paryžiaus „Saint-Germain“ 2:1 Londono „Chelsea“

39' Z. Ibrahimovič [1:0]

45+1' O. J. Mikel [1:1]

78' E. Cavani [2:1]

Startinės sudėtis:

PSG: K.Trapp; Maxwell, D.Luiz, T.Silva, Marquinhos; B.Matuidi (81' J.Pastore), T.Motta, M.Verratti (81' A.Rabiot); Lucas (74' E.Cavani), Z.Ibrahimovič, A.Di Maria.

Londono „Chelsea“: T.Courtois; A.Baba, B.Ivanovič, G.Cahill, C.Azpilicueta; O.J.Mikel, C.Fabregas, E.Hazard (71' Oscar), Willian, Pedro; D.Costa.

Rungtynių eiga:

Antras kėlinys:

Iki rungtynių pabaigos PSG klubas neatleido pranašumo ir atliko dar kelias pavojingas atakas.

Po keitimo pasirodęs E.Cavanis puikiu momentu spurtavo ir techniškai priėmęs kamuolį atliko tikslų smūgį vartininkui pro kojom bei antrą kartą išvedė Paryžiaus klubą į priekį.

Iki 74-osios minutės rungtynių tempas sumažėjo, o abi komandos atliko po vieną keitimą. PSG gretose vietoj Lucaso Mouros pasriodė Edinsonas Cavanis, tuo tarpu svečių komandoje Oscaras pakeitė Edeną Hazardą.

PSG futbolininkai iki 65-is minutės vėl nusprendė sukelti šturmą prie svečių vartų. Paryžiaus ekipa atliko kelis pavojingus smūgius, bet lemiamais momentas „Chelsea“ gynėjai vartus apsaugojo.

Pirmose dešimt antro kėlinio minučių žaidžiamas greitas ir atviras futbolas. Komandos bėga į vieną ataką po kitos ir vien per 10 minučių jau atlikti 5 smūgiai į vartus.

Pirmas kėlinys:

O.J.Mikelis ištaisė savo klaidą. Po kampinio Nigerijos atstovas atliko smūgį iš kelių metrų bei išlygino rezultatą. Iškart po įvarčio teisėjas paskelbė kėlinio pabaigą.

Įvartis!!! Po laisvo smūgio Z.Ibrahimovičius iš 21 metro nuginklavo T.Courtois. Švedas paleido stiprų ir žemą smūgį, o kamuolys skriejimo metu pakeitė skrydžio kryptį atsitrenkęs į O.J.Mikel koją.

Iki 34-osios minutes žaidimas daugiausiai tęsiasi aikštės vidurį, o Z.Ibrahimovičius iššvaistė savo progą pasižymėti. Ibra gavo puiku aukštą perdavimą, tačiau švedas nepataikė su galva kaip norėjo ir rezultatas lieka 0:0.

25-oji minutė. Žaidimas išsilygino, o Diego Costa sukūrė pavojingiausią rungtynių epizodą. Ispanas iš kelių metrų atliko smūgį į vartus, bet Kevinas Trappas parodė pasakiškus refleksus ir atlaikė smūgį.

Praėjus vos 8-iom minutėms rungtynių lyderis yra aiškus – Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas. Šeimininkai nuo pirmųjų minučių londoniečius laiko užspaustus baudos aikštelėje, o savo ruožtu „Chelsea“ futbolininkai tik porą kartų galėjo pabuvoti kitoje aikštės pusėje.

Lisabonos „Benfica“ 1:0 Sankt Peterburgo „Zenit“

90+1' Jonas [1:0]

90' D. Criscito (Sankt Peterburgo „Zenit“) - antra geltona kortelė

„Benfica“: J.Cesar; Eliseu, Jardel, V.Nilsson-Linderlof, A.Almeida; R.Sanches, A.Samaris, N.Gaitan, Jonas, Pizzi (71' M.Carcela-Gonzalez); A.Mitroglou (63' R.Jimenez).

Sankt Peterburgo „Zenit“: J.Lodigin; D.Criscito, N.Lombaerts, E.Garay, A.Anyukov; J.Garcia, A.Witsel, Danny (87' J.Mauricio), Hulk, O.Shatov (81' Y.Zhirkov); A.Dzyuba (74' A.Kokorin).

Namuose žaidę Lisabonos „Benfica“ futbolininkai pirmajame kėlinyje kartu su Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu atrodė užmigę ir nesirengė atakuoti tau. Per visą pirmą kėlinį šeimininkai atliko 3 smūgius, o svečiai vos vieną. Vis dėlto antrasis kėlinys nuo pirmojo skyrėsi kaip diena nuo nakties, bent jau „erelių" pusėje. Lisabonos futbolininkai per kėlinį atliko net 12 smūgių, tačiau tikslą pasiekė tik paskutinis smūgis jau per teisėjo pridėtą laiką.