Karimas Benzema toliau demonstruoja neįtikėtiną sportinę formą – UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio starte prancūzas baudė čempionės titulą ginančią „Chelsea“. Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Madrido „Real“ išvykoje 3:1 (2:1) įveikė „Chelsea“ ir namo vežasi dviejų įvarčių pranašumą.

„Chelsea“ į nokdauną krito pirmojo kėlinio viduryje, kai Karimas Benzema mušė du įvarčius galva.

Pirmasis krito 21-ąją minutę – prancūzas sužaidė puikią kombinaciją su Viniciumi Junioru, po kurio perdavimo pelnė pasakišką įvartį smūgiuodamas galva iš maždaug 12 metrų.

Vos po trijų minučių puolėjas sulaukė tikslaus Luka Modričiaus perdavimo ir dar kartą nuginklavo „Chelsea“ vartininką.

Dar iki pertraukos „Chelsea“ sugrąžino intrigą, kai rezultatą 40-ąją minutę sušvelnino Kai Havertzas.

Vis tik antrojo kėlinio pradžioje grubiai klydo „Chelsea“ vartininkas Edouardas Mendy – šalia aikštės vidurio jis atliko blogą perdavimą, o kamuolį sumedžiojęs K. Benzema pasiuntė jį į tuščius vartus.

„Chelsea“ buvo prispaudęs svečius ir atliko ne vieną pavojingą smūgį, tačiau itin užtikrintai žaidė „Real“ vartininkas Thibaut Courtois.

Kitose rungtynėse „Villarreal“ namie netikėtai 1:0 (1:0) įveikė poros favoritą Miuncheno „Bayern“.

Šeimininkai vokiečius pribloškė jau mačo pradžioje, kai 8-ąją minutę pasižymėjo Arnautas Danjuma.

41-ąją minutę pasižymėjo Francisas Coquelinas, bet po VAR peržiūros antras „Villarreal“ įvartis buvo neįskaitytas.

„Bayern“ išvykos rungtynių Čempionų lygoje buvo nepralaimėjęs nuo pat 2017 m.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami jau kitą savaitę Madride ir Miunchene. Primename, kad nuo šio sezono turnyre negalioja išvykos įvarčio taisyklė.