UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai – jais tapo įspūdingą fiestą surengęs Miuncheno „Bayern“ ir nesėkmę patyręs „Liverpool“.

Robertas Lewandowskis per 23 minutes sumušė „hat-tricką“, o „Bayern“ namuose net 7:1 (4:0) nušlavė Zalcburgo „Red Bull“. Pirmasis mačas buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1.

Vokietijos čempionai visus klausimus išsprendė labai greitai – R. Lewandowskis realizavo du 11 m baudinius (12 ir 21 min.), o 23-ąją mačo minutę pelnė ir trečiąjį įvartį. 31-ąją minutę „Bayern“ fiestą pratęsė Serge’as Gnabry.

Po pertraukos „Bayern“ nemažino apsukų – dukart pasižymėjo Thomas Muelleris (54 ir 83 min.), dar vieną įvartį pridėjo Leroy’us Sane (85 min.).

Paguodos įvartį svečiams pelnė Mauritsas Kjaergaardas (70 min.).

Kitose rungtynėse „Liverpool“ namie 0:1 (0:0) nusileido Milano „Inter“, bet vis tiek žengė toliau, nes pirmą mačą Italijoje buvo laimėję 2:0. Anglijos klubui tai pirmasis pralaimėjimas šiame Čempionų lygos sezone.

Dukart „Liverpool“ buvo labai arti įvarčio – Joelis Matipas ir Mohamedas Salahas pataikė į vartų virpstą, bet pirmieji galiausiai pasižymėjo svečiai.

61-ąją minutę nuostabiu tolimu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Lautaro Martinezas, bet „Inter“ džiaugsmas truko neilgai – vos po dviejų minučių antrą geltoną kortelę gavo Alexis Sanchezas ir Italijos klubas liko žaisti mažumoje.

M. Salah ir vėl buvo šalia įvarčio, bet kamuolys dar kartą atsimušė į virpstą. Dešimtiese žaidęs „Inter“ lemiamo šturmo surengti nesugebėjo ir „Liverpool“, nors ir pralaimėjęs, bet užtikrintai žengė toliau.

Primename, kad nuo šio sezono UEFA panaikino išvykos įvarčio taisyklę.