Eurolygos čempionė Stambulo „Anadolu Efes“ (0/2) toliau lieka be pergalių naujame sezone. Šį kartą turkai namuose 96:100 (21:25, 25:25, 22:28, 28:21) nusileido Maskvos CSKA (1/1), kuri vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio Mariaus Grigonio.

Maskvos komandai taip pat nepadėjo Nikola Milutinovas, o „Anadolu Efes“ neturėjo Krunoslavo Simono.

CSKA nuo šeimininkų atitrūko trečio kėlinio viduryje, kai laimėjo atkarpą 12:2 ir rezultatas tapo 65:51.

Ketvirtame kėlinyje „Anadolu Efes“ kelis kartus sumažino atsilikimą iki 9 taškų, bet Tornike Šengelija ir Iffe Lundbergas smeigė po tritaškį ir grąžino CSKA saugų 15 taškų pranašumą.

Vis tik čempionai ginklų nesudėjo - Vasilje Micičius smeigė tritaškį, Adrienas Moermanas pridėjo dvitaškį su pražanga, tas pats V. Micičius krovė iš viršaus ir laimėję atkarpą 8:0 priartėjo prie svečių 90:94.

Netrukus viskas persikėlė į nervų karą prie baudų metimo linijos, o mačą uždarė tiksliai baudas sumetęs T. Šengelija.

Maskvos klubą į pergalę vedė puolėjų trio – T. Šengelija, Johannesas Voigtmannas ir Willas Clyburnas. Visi jie pelnė daugiau nei 17 taškų ir surinko daugiau nei 20 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“ negelbėjo ir praėjusio sezono MVP – Vasilje Micičius pelnė 32 taškus (7/11 trit.).

„Anadolu Efes“: V. Micičius 32, A. Moermannas 14, Sh. Larkinas 12 (0/7 trit., 7 rez. perd.), R. Beaubois 8.

CSKA: T. Šengelija 23, W. Clyburnas (7 atk. kam.) 18, I. Lundbergas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir J. Voigtmannas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) po 17, A. Švedas 9, N. Kurbanovas 7.