Į „Madison Square Garden“ areną trečiosiose NBA Rytų konferencijos aštuntfinalio rungtynėse grįžusi Niujorko „Knicks“ ekipa namuose šventė pergalę 99:79 (17:17, 28:15, 27:23, 27:24) ir persvėrė serijos rezultatą į savo pusę 2-1.

Pirmasis ketvirtis Tomo Thibodeau auklėtiniams klostėsi apylygiai, tačiau antrajame aikštės šeimininkai ėmė tolti. Šie spurtavo 11-2 ir atsiplėšė dviženkliu skirtumu (38:27).

Verta paminėti, kad per pirmą rungtynių pusę geležinę gynybą pademonstravusi Niujorko ekipa praleido vos 32 taškus.

Po didžiosios pertraukos atstumas dar labiau augo. Šis ketvirtajame kėlinyje pasiekė net 27 taškų ribą ir mačo nugalėtojas tapo aiškus dar nesibaigus laikui.

Nors Klivlando klubas kiek priartėjo, tačiau tai jau nieko nekeitė šiame mače. Vos 79 taškus surinkę svečiai buvo priversti kapituliuoti – 99:79.

Pastarieji iš žaidimo krepšį atakavo tik 39 proc. (31/80) ir pataikė 21 proc. tritaškių (7/33). Taip pat stokojo taiklumas ir nuo baudų metimo linijos (10/17, 59 proc.).

Klivlando ekipa be to padarė ir 20 klaidų.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 21 (10/14 dvit., 0/4 trit., 1/1 baud., 6 rez. perd.), RJ Barrettas 19 (8 atk. kam.), Joshas Hartas 13, Juliusas Randle‘as (2/10 trit., 8 atk. kam.) ir Immanuelis Quickley po 11, Obi Toppinas 8 (4 per. kam.).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 22 (7/11 dvit., 2/8 trit., 2/3 baud., 7 atk. kam., 6 kld.), Carisas LeVertas 17 (3/11 trit.), Evanas Mobley (10 atk. kam.) ir Dariusas Garlandas (4/21 met., 4 per. kam.) po 10, Isaacas Okoro 7.