Estijoje ir Suomijoje finišavo Šiaurės Europos zonos „Porsche Sprint Challenge“ automobilių lenktynių sezonas.

Estijoje nugalėjo suomis Olli Kangas su 42 įskaitiniais taškais, aplenkęs tautietį Matiasą Saloneną (37) bei estą Thomą Kangro (30 tšk.).

Latvis Valteris Zviedris iš „Čapkausko Autosporto“ komandos surinko 21 tšk., Eduardas Klepikas („Porsche Baltic“) pelnė 24 tšk., o Tomas Svidinskas („Porsche Baltic“) – 14.

Valters Zviedris „Porsche Sprint Challenge NEZ“ čempionate

Paskutiniame etape Suomijoje puikiai pasirodė Robertas Kupčikas („Porsche Baltic“). Jis laimėjo antrąsias lenktynes, o iš viso surinko 39 tšk. ir į priekį praleido tik du suomius – M.Saloneną (42) bei Henrį Tuomaalą (40). V.Zviedris pelnė 31 tšk., E.Klepikas – 12.

Visas 12 sezono lenktynių įveikęs V.Zviedris surinko 208 tšk. ir iškovojo čempiono titulą. Jis vos 2 tšk. aplenkė M.Saloneną (206). Kiek daugiau atsiliko H.Tuomaala (185).

E.Klepikas irgi dalyvavo visose lenktynėse ir su 92 tšk. buvo 8-as. R.Kupčikas, startavęs tik 4 kartus, pelnė 78 tšk. ir užėmė 10-ą vietą, o 6 kartus startavęs T.Svidinskas su 41 tšk. buvo 13-as.