Menchengladbacho „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 3:2 įveikė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 20-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Leonas Goretzka 26-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Jonas Hofmannas 36-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį ir sušvelnino rezultatą 1:2. Netrukus futbolininkas dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau lygus 2:2.

Florianas Neuhausas 49-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 3:2.

Niklas Sule 92-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau šeimininkus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo kamuolį išmušęs gynėjas.