Vokietijos Bundesligoje šeštadienį įsimintiną reginį pademonstravo „Hoffenheim“ ir Dortmundo „Borussia“ futbolininkai.

Daugkartinius čempionus „Bayern“ mėginanti vytis Dortmundo komanda išvykoje „Hoffenheim“ palaužė po atkaklios kovos 3:2.

Erlingas Haalandas jau 6 minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Vis tik Andrejus Kramaričius pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą (1:1).

Po pertraukos, 58 min., Marco Reusas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą svečių naudai 2:1. Davidas Raumas 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir Dortmundo komandos pranašumas tapo 3:1.

„Hoffenheim“ dar spėjo sušvelninti atsilikimą po Georginio Rutterio smūgio 77 min. (2:3), bet savo aikštėje buvo priversti patirti pralaimėjimą.