Argentinos sostinėje tęsiasi ATP serijos "Copa AT&T" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 tūkst. JAV dolerių.

Pergales turnyro ketvirtfinalyje iškovojo abu favoritai: pirmoji turnyro raketė argentinietis Guilermo Coria (Gilermas Korija) 7:6 (10:8), 3:6, 6:1 įveikė tėvynainį Juaną Monaco, o nugalėtojo titulą ginantis ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlos Moya (Karlosas Moja) 4:6, 7:6 (7:4), 6:4 įrodė savo pranašumą prieš dar vietą kortų šeimininką šeštąjį pagal skirstymą Mariano Zabaletą.

Nepasisekė 2002 metų šios turnyro čempionui trečiąjį reitingą turėjusiam čiliečiui Nicolasui Massu, kurį penktadienį 6:3, 4:6, 7:5 įveikė prancūzas Richardas Gasquetas (Rišaras Gaske).

Ketvirtuoju pusfinalio dalyviu tapo Jose Acasuso (Chose Akasusas) iš Argentinos 7:5, 7:6 (7:5) įveikęs ispaną Davidą Ferrerą.