Brazilijos rinktinė nepateko į Čilėje vykstančio Pietų Amerikos futbolo čempionato (Copa America) pusfinalį.

Šeštadienį paskutiniajame ketvirtfinalio susitikime Brazilijos futbolininkai po baudinių serijos 3:4 nusileido Pietų Amerikos vicečempionei Paragvajaus vienuolikei ir pasitraukė iš varžybų.

Pagrindinis šio susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo. Beje, jau 15-ą minutę brazilus į priekį išvedė Robinho, tačiau antrajame kėlinyje Derlisui Gonzalezui (72 min. iš 11 m baudinio) pavyko išlyginti rezultatą.

Trečiadienį pusfinalyje Paragvajaus komanda susitiks su Argentinos rinktine, kuri dar penktadienį ketvirtfinalyje tik po baudinių serijos 5:4 įveikė Kolumbijos vienuolikę. Pagrindinis šio susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pirmąją Pietų Amerikos futbolo čempionato pusfinalio porą sudarys Peru ir Čilės rinktinės.