Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Fiurto „Greuther“ futbolininkus.

Ši pergalė leido jiems užsitikrinti antrąją vietą lentelėje.

Branimiras Hrgota 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Julianas Brandtas 26-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 57-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Jessicas Ngankamas 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

J.Brandtas 72-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Felixas Passlackas 77-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į vartų tinklą ir šių rungtynių rezultatas tapo jau 3:1.

Jude‘as Bellinghamas 85-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pergalę šventę ir Leverkūzėno „Bayer“ futbolininkai, kurie išvykoje 4:2 nugalėjo „Hoffenheim“ vienuolikę. Jau aišku, kad „Bayer“ sezoną baigs treti ir iškovos vietą kitų metų Čempionų lygoje.