Vokietijos Budesligoje Dortmundo „Borussia“ komanda šventė sunkią pergalę namie.

Sekmadienio vakarą „Borussia“ futbolininkai savo stadione 1:0 palaužė Bylefeldo „Arminia“ ekipą.

Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmo kėlinio viduryje. 21 minutę Mariusas Wolfas efektyviai baigė kelių perdavimų kombinaciją ir iš arti nukreipė kamuolį į svečių komandos vartus. 26-erių M. Wolfui tai buvo tik antrasis įvartis šio sezono Bundesligoje.

Po šios pergalės „Borussia“ iki 7 taškų priartėjo prie lyderio Miuncheno „Bayern“. Be to, Dortmundo komanda yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Sekmadienį Lėverkuzno „Bayer“ namie 0:1 pralaimėjo „Koln“ komandai, Frankfurto „Eintracht“ 2:1 pranoko „Bochum“ ekipą, o „Leipzig“ svečiuose net 6:1 sutriuškino Fiurto  „Greuther“.