0

Šiandien Vokietijoje ir toliau buvo žaidžiami 1 turo „Bundesliga“ mačai. Užtikrinta pergale naująjį Vokietijos čempionato sezoną pradėjo Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris svečiuose net 4-0 įveikė „Augsburg“ ekipą.

Šiose rungtynėse žibėjo naujasis komandos puolėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris įmušė net tris įvarčius. Pirmąjį savo įvartį Gabono rinktinės puolėjas įmušė 24 minutę, o kitus du įvarčius jis pelnė antrajame kėlinyje (66 ir 79 min.).

„Borussia“ klubo pergalę įtvirtino kitas puolėjas Robertas Lewandowskis, kuris 86 minutę tiksliai realizavo paskirtą vienuolikos metrų baudinį.

Pergalingai sezoną pradėjo ir Lėverkuzeno „Bayer“ klubas, kuris namuose 3-1 įveikė „Freiburg“ ekipą. Po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo 1-1, tačiau pergalę „Bayer“ komandai atnešė antrojo kėlinio pradžioje įmušti Heung-Min Sono ir Sidney Samo įvarčiai.

Netikėtai lengvą pergalę iškovojo ir „Bundesliga“ naujokas Berlyno „Hertha“ klubas, kuris savame stadione net 6-1 sutriuškino praėjusiame sezone puikiai žaidusį Frankfurto „Eintracht“ klubą.

„Hertha“ gretose po du įvarčius įmušė Adrianas Ramosas ir Sami Allagui, o po vieną kartą pasižymėjo John Anthony Brooks ir Ronny. Svečių gretose, kurie šiame sezone dar bandys patekti į UEFA Europos lygą, vienintelį mačo įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Alexanderis Meieris.

Nesėkmingai sezonas prasidėjo ir ambicijų nestokojančiam „Wolfsburg“ klubui, kuris svečiuose 0-2 pralaimėjo „Hannover“ komandai. Verta paminėti, kad „Vilkai“ šias rungtynes užbaigė devyniese, nes raudonas korteles gavo Maximilianas Arnoldas ir Timmas Klose.