0

Vėlų penktadienio vakarą vykusiose Vokietijos Bundesligos 28-ojo turo rungtynėse, čempionato lyderiai Dortmundo „Borussia“ ir „Stuttgart“ išsisikyrė taikiai.

Rungtynės, švelniai tariant, buvo visiškai nenuspėjamos. Po dviejų japono Shinji Kagawos ir lenko Jakubo Blaščykovskio įvarčių rodėsi, kad rungtynių nugalėtojas aiškus, tačiau antrajame kėlinyje vos per dešimt minučių „Stuttgart“ netik atstatė pusiausvyrą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po šių įvarčių „Borussia“ vėl sukruto ir pelnė dar du įvarčius, bet jų nepakako pergalei iškovoti: nuo pralaimėjimo „Stuttgart“ išgelbėjo saugas Christianas Gentneris, 2-ąją pridėtinio laiko minutę pelnęs ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Po šio „geltonųjų“ kluptelėjimo, „Stuttgart“ aplenkdami Leverkuzeno „Bayer“ pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Dortmundo „Borussia“ galimai leido priartėti Miuncheno „Bayern“, kurie prieš čempionato lyderius turi 6 taškų deficitą ir vienerias rungtynes atsargoje.

Dortmundo „Borussia“ 4-4 Štutgarto „Stuttgart“

33' [1 - 0] S. Kagawa („Borussia“), 49' [2 - 0] J. Blaszczykowski („Borussia“), 71' [2 - 1] V. Ibisevic („Stuttgart“), 77' [2 - 2] J. Schieber („Stuttgart“), 79' [2 - 3] J. Schieber („Stuttgart“), 82' [3 - 3] M. Hummels („Borussia“), 87' [4 - 3] I. Perisic („Borussia“), 90' [4 - 4] C. Gentner („Stuttgart“).