Reta pergale Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Šarlotės „Bobcats“ klubas (6/34), nerezultatyviose rungtynėse 73:71 (14:20, 21:17, 26:18, 12:16) svečiuose palaužęs Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkus (10/32).

Įdomu, kad per likusias beveik 8 mačo minutes ketvirtajame kėlinyje „Bobcats“ pelnė vos 2 taškus, tačiau tai laimėti nesutrukdė - „Hornets“ ilgai naikino 13 taškų deficitą (58:71), o nors paskutinę minutę ir turėjo bent kelias progas išsiveržti į priekį (71:73), jomis nepasinaudojo. Paskutinę viltį užgesino Bismackas Biyombo, beveik su sirena blokavęs Trevoro Arizos bandymą įkrauti į krepšį.

Nugalėtojams Geraldas Hendersonas surinko 15, Kemba Walkeris - 14, B.Biyombo (7 atk. kam.) - 12 taškų.

Pralaimėjusiems Jarrettas Jackas (9 rez. perd.) pelnė 15, T.Ariza (9 atk. kam.) - 14, Chrisas Kamanas (16 atk. kam.) ir Marco Belinelli - po 12 taškų.