Kelio skausmų nepaisantis Domantas Sabonis surinko beveik trečdalį Indianos „Pacers“ (26-15) komandos taškų ir atvedė ją į pergalę Minesotoje.

„Pacers“ išvykoje 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22) įveikė „Timberwolves“ (15-25) krepšininkus.

D. Sabonis per 36 minutes pelnė 29 taškus (13/17 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, išdalino 6 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą.

25 taškus lietuvis pelnė vien per pirmą mačo pusę.

Indianos ekipos pergalę lėmė spurtas 15:6 ketvirtame kėlinyje, leidęs trijų taškų deficitą paversti šešių taškų pranašumu ir jį išsaugoti iki susitikimo pabaigos.

„Pacers“ klubui Malcolmas Brogdonas pridėjo 21, Dougas McDermottas 14, T.J. Warrenas 12 taškų.

„Timberwolves“ gretose išsiskyrė Jarettas Culveris su 17.