Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3 – 1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Karimas Benzema 20-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Toni Kroosas 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

K.Benzema 30-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Santi Mina 40-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Iago Aspasas 83-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Marco Asensio per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį bei įtvirtino „Karališkojo" klubo pergalę 3:1.