Pirmadienio naktį į dvikovą stojo dviejų lietuvių atstovaujamos komandos NBA. Be traumą patyrusio Jono Valančiūno žaidę Naujojo Orleano „Pelicans“ (28-27) krepšininkai 136:104 (34:26, 36:26, 34:24, 32:28) nugalėjo Domanto Sabonio atstovaujamą Sakramento „Kings“ (29-23) komandą.

„Kings“ komandai per 27 minutes aikštelėje D. Sabonis pridėjo dvigubą dublį – 12 taškų (1/1 trit., 5/9 dvit., 1/1 baud.) ir 11 atkovotų kamuolių. Rezultatyviausiai lietuvio komandoje pasirodė Malikas Monkas, kuris pelnė 16 taškų, tačiau to toli gražu neužteko pergalei.

„Pelicans“ krepšininkai nei karto neleido į priekį išsiveržti arenos svečiams. Pirmąją dviženklę persvarą jie susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kai CJ McCollum‘o tritaškis rezultatą pavertė 16:5.

Užtikrintai žaidę Naujojo Orleano sportininkai iki 30-ies persvarą padidino jau trečiojo kėlinio viduryje po taiklaus Larry Nance‘o jaunesniojo baudos metimo (80-50).

„Pelicans“ gretose rungtyniaujantis Trey Murphy III šiame mače pagerino ir savo sezono rezultatyvumo rekordą, pelnydamas 30 taškų (6/8 trit., 3/3 dvit, 6/7 baud.). Dvigubą dublį į nugalėtojų sąskaitą įrašė Willy Hernangomezas. Per 28 minutes jis sumetė 22 taškus ir atkovojo 16 kamuolių.

Šiuo metu Sakramento ekipa vis dar rikiuojasi trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o iš nesėkmių liūno išbridę „Pelicans“ stovi 10-oje.

„Pelicans“: Trey Murphy III 30 (4 atk. kam.), CJ McCollumas 24 (4 rez. perd.), Willy Hernangomezas 22 (16 atk. kam., 4 rez. perd.), Naji Marshallas 17 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kira Lewisas jaunesnysis 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Larry Nance'as jaunesnysis 10 (9 atk. kam.).

„Kings“: Malikas Monkas 16 (4 atk. kam.), Domantas Sabonis 12 (1/1 trit., 4/9 dvit., 1/1 baud., 11 atk. kam.), Trey Lylesas 12,  Kevinas Huerteris 10, Davionas Mitchellas 10, Keonas Ellisas (4 atk. kam.) 10.