Blauzdos raumenį susitrenkęs Domantas Sabonis ir vėl negalėjo padėti savo atstovaujamai Indianos „Pacers“ (3-4) ekipai, kuri po įtemptos kovos, pareikalavusios ir pratęsimo, svečiuose nusileido Šarlotės „Hornets“ (4-3) klubui.

Indianapolio klubas 120:122 (35:20, 29:37, 28:21, 21:35, 7:9) turėjo pripažinti namuose rungtyniavusių bei trečią pergalę iš eilės iškovujusių Šarlotės „Hornets“ krepšininkų pranašumą.

Šeimininkų gretose išsiskyrė rezultatyviausią karjeros pasirodymą užfiksavęs gynėjas Devonte Grahamas, kurio sąskaitoje 35 taškai, 4 atkovoti kamuoliai po krepšiu bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

Be D. Sabonio žaidusius „Pacers“ į priekį vedė T. J. Warrenas (33 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai) bei Malcolmas Brogdonas (31 taškas, 5 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai).