Be Messi žaidusi „Barcelona“ barsto taškus Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Eibar“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Martinui Braithwaite‘ui 8-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. M.Braithwaite‘as 25-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Ousmane‘as Dembele 56-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį. Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Garcia Kike 57-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Eibar“ į priekį 1:0. O.Dembele 67-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

„Barca“ šiose rungtynėse vertėsi be Lionelio Messi.