Vienai geriausių Lietuvos sportininkių Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei nepavyko iškovoti pasaulio čempionato medalio. 33-ejų penkiakovininkė planetos pirmenybėse liko 12-a (1246 taškai).

Vilnietė puikiai pradėjo Egipto sostinėje Kaire vykusias varžybas. Ji šeštadienį fechtavimo rungtyje buvo penkta (226 tšk.). Lietuvė neblogai startavo ir sekmadienį, kai plaukimo varžybose užėmė 20-ąją vietą (270 tšk.).

Po dviejų L. Asadauskaitei-Zadneprovskienei neparankiausių rungčių, lietuvė buvo 10-a.

Atletės viltis sužlugdė jojimo varžybos. Jose lietuvė liko 31-a (243 taškai) ir bendrojoje įskaitoje nukrito į 21-ąją vietą.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė po pirmojo bėgimo ir šaudymo rato pakilo į 18-ąją vietą, antrojo – 17-ąją, trečiojo – 14-ąją, o finišavo 12-a.

29-erių Lina Batulevičiūtė užėmė 31-ąją vietą (1118 tšk.). Dalyvavo 36 sportininkės.

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempione tapo 25-erių rusė Gulnaz Gubaydullina (1292 tšk.), vicečempione – 24-erių vengrė Zsofia Foldhazi (1285 tšk.), bronzos medalininke – 31-erių baltarusė Anastasiya Prokopenko (1281 tšk.).