Pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas, kuris išvykoje 114:117 (28:25, 17:40, 33:29, 36:23) nusileido Minesotos „Timberwolves“.

Dėl smulkios nykščio traumos J. Valančiūnas ant parketo nepasirodė. Dėl traumos taip pat nežaidė ir komandos lyederis Zionas Williamsonas.

„Timberwolves“ užtikrintai laikė žaidimo gijas savo rankose praktiškai viso mačo metu, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau ir 65:45. Jie fantastiškai sužaidė antrąjį kėlinį, kai įmetė net 40 taškų.

Visgi Naujojo Orleano klubas sugebėjo atsitiesti bei ryškiai sumažinti pranašumą. Tiksint paskutinėms mačo sekundėms komandas skyrė vos du taškai, nepaisant to šeimininkai atsilaikė bei iškovojo pergalę 117:114.

D'Angelo Russellas nugalėtojams pelnė 19 taškų,  Karlas-Anthony Townsas pridėjo 15.

Pralaimėjusiems  Nickeilas Alexanderis-Walkeris surinko 22 taškus.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 19 (5 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 15 (7 atk. kam.), Nazas Reidas 13, Taureanas Prince'as 12, Anthony Edwardsas 10.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 22, Trey'us Murphy 21, Brandonas Ingramas 14, Naji Marshallas (7 atk. kam.) ir Kira Lewisas po 9.