Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp „Freiburg“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Christianas Gunteris susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu išvedė „Freiburg“ į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Mathysas Telas atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Nepaisant to, jog Jamalis Musiala 75-ąją minutę puikiu smūgiu jau persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1, tačiau Lucaso Holerio smūgis pirmuoju lietimu buvo tikslus ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Bayern“ sužaidė savo 2000-ąsias rungtynes „Bundesliga“ čempionate ir tapo pirmuoju klubu istorijoje, pasiekusiu tokią ribą.

Stringančiai „Bayern“ komandai pavyko laimėti vos vienerias iš penkerių paskutinių žaistų rungtynių.

Įdomu tai, jog jei šį savaitgalį „Bayer“ pavyks iškovoti pergalę, tuomet nuo „Bayern“ atsiplėš net dešimties taškų skirtumu.