Aukščiausioje Vokietijos futbolo lygoje šeštadienį prasidėjo 20-asis turas. Jis pateikė retą staigmeną – tituluotasis dabartinis čempionas Miuncheno „Bayern” klubas neprilygo Leverkuzeno „Bayer”, o tuo pasinaudoję ir lygiosiomis su Frankfurto „Eintracht” sužaidę Dortmundo „Borussia” futbolininkai stiprina pozicijas turnyrinėje lentelėje.

„Bayern” išvykoje krito 1:3 (1:0). Pirmasis kėlinys bavarams susiklostė sėkmingai, pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Leonas Goretzka, tačiau antroje rungtynių dalyje reikalai čempionams ėmė prastėti.

53-ą minutę rezultatą išlygino Leonas Bailey, 63-ą šeimininkus į priekį išvedė Kevinas Vollandas, o vėliau, besibaigiant dvikovos laikui, 87-ą minutę, „Bayer” pergalę įtvirtino Lucasas Alario.

Po šio pralaimėjimo „Bayern” su 42 taškais rikiuojasi antroje vietoje.

„Borussia” taip pat rungtyniavo išykoje. Frankfurte vykusi dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Atvirose ir greitų atakų kupinose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai 22-ą minutę įvartį pelnė Marco Reusas.

Vis tik, „Eintracht” nepasidavė ir dar tame pačiame kėlinyje rezultatą spėjo išlyginti. Tai 36-ą minutę pavyko padaryti Luka Jovičiui.

Po lygiųjų Dortmundo futbolininkai su 49 taškais lieka pirmenybių lyderiais.