Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 3:2 įveikė „Wolfsburg“ futbolininkus.

Jamalis Musiala 15-ąją minutę išsivadavęs iš varžovų gynybos nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Maximas Choupo-Motingas 24-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Woutas Weghorstas 35-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

J.Musiala 37-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva vėl padidino „Bayern“ pranašumą šiose rungtynėse 3:1.

Maximilianas Philippas 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl sumažino atsilikimą 2:3.