0

Antradienį paaiškėjo pirmieji penki klubai, sėkmingai peržengę paskutinį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą – atkrintamąsias varžybas.

Kelialapį į grupių turnyrą iškovojo Ispanijos „Villarreal“ ekipa, namie 3-0 nugalėjusi „Odense“ ir atsirevanšavusi už nesėkmę išvykoje 0-1.

Po pertraukos du įvarčius šeimininkams įmušė Giuseppe Rossi, kartą pasižymėjo gynėjas Carlosas Marchena. Įdomu tai, kad abi komandos nebaigė dvikovos pilnų sudėčių: 71 minutę iš aikštės buvo pašalintas danų atstovas Bashkimas Kadrii, o netrukus už smūgį varžovui galva raudoną kortelę prieš save išvydo Borja Valero.

Įtikinamai tolyn žengė Miuncheno „Bayern“ ekipa, ir antrą sykį 1-0 nugalėjusi „Zurich“. Pirmasis mačas baigėsi vokiečių pergale 2-0. Vienintelį įvartį atsakomosiose rungtynėse 7 minutę įmušė Mario Gomezas, kuris dėl traumos po pertraukos paliko aikštę.

Krokuvos „Wisla“ nepasinaudojo galimybe tapti pirmąja Lenkijos ekipa nuo 1996 metų, patekusia į grupių etapą. „Wisla“ futbolininkai išvykoje 1-3 pralaimėjo Nikosijos APOEL ir iškrito, mat pirmąją dvikovą namie laimėjo tik 1-0.

Sunkią pergalę bendru rezultatu iškovojo Zagrebo „Dinamo“ vienuolikė, 0-2 nusileidusi „Malmo“, tačiau per du mačus nugalėjusi švedus 4-3.

Rezultatai:

Genko „Racing“ 2 - 1 Haifos „Maccabi“

(pirmosios rungtynės 1-2, bendras rezultatas 3-3, 11 metrų baudinių serija 4-1)

35' [1 - 0] J.Vossen, 37' [1 - 1] E.Golasa, 41' [2 - 1] T.Buffel, 109' iš aikštės pašalintas Cohen („Maccabi“)

Nikosijos APOEL 3 - 1 Krokuvos „Wisla“

(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 3-2)

29' [1 - 0] S.Pareiko (į savus vartus), 54' [2 - 0] A.J.Almeida, 71' [2 - 1] C.Wilk, 87' [3 - 1] A.J.Almeida.

„Zurich“ 0 - 1 Miuncheno „Bayern“

(pirmosios rungtynės 0-2, bendras rezultatas 0-3)

7' [0 - 1] M.Gomez

„Malmo“ 2 - 0 Zagrebo „Dinamo“

(pirmosios rungtynės 1-4, bendras rezultatas 3-4), 69' [1 - 0] W.Figueiredo, 86' [2 - 0] P.Jansson, 50' iš aikštės pašalintas S.Vrsaljko („Dinamo“).

„Villarreal“ 3 - 0 „Odense“

(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 3-1)

50' [1 - 0] G.Rossi, 66' [2 - 0] G.Rossi, 82' [3 - 0] C.Marchena, 71' iš aikštės pašalintas B.Kadrii („Odense“), 77' iš aikštės pašalintas B.Valero („Villarreal“).