Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (11/9) komanda su dviem lietuviais.

Jie namuose 93:72 (22:17, 24:15, 20:24, 27:16) įveikė Sevilijos „Real Betis“ klubą (5/14).

Rokas Giedraitis per 33 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 1, perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

Tadas Sedekerskis per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį ir išprovokavo pražangą.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Simone Fontecchio, 20 surinko Matthew Costello. Pralaimėjusiems po 24 pelnė Anžejus Pasečnikas ir Jacobas Willey.