Po prasto pasirodymo UEFA Čempionų lygoje į antrą pagal rangą klubų Europos lygos turnyrą nusileidę „Barcelona“ futbolininkai aštuntfinalio etapą pradėjo dvikova namie su „Napoli“ klubu iš Italijos.

Europos lygoje pirmą kartą žaidžianti „Barcelona“ savų sirgalių nepradžiugino ir mačą su „Napoli“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmo kėlinio viduryje gerą progą pasižymėti turėjo katalonų ekipos narys Ferranas Torresas, bet smūgiavo labai netiksliai. Atsakomajame išpuolyje „Napoli“ išsiveržė į priekį. „Napoli“ atstovaujančio lenko Piotro Zielinskio smūgį vartininkas Marcas Andre ter Stegenas atrėmė, bet antruoju bandymu P. Zielinskis vartininkui nepaliko vilčių.

Antrame kėlinyje „Napoli“ gynėjas Juanas Jesusas savo baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka ir teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 m baudinį, kurį realizavo F. Torresas – 1:1. „Barca“ stengėsi išplėšti pergalę ir mačo pabaigoje surengė keletą pavojingų atakų, tačiau turėjo tenkintis lygiosiomis.

Atsakomosios rungtynės Neapolyje vyks po savaitės, vasario 24 dieną.