Barselonos „Regal Barcelona“ klubas po puikiai sužaisto trečiojo kėlinio ketvirtosiose Eurolygos turnyro ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 84:63 (17:19, 23:22, 30:13, 14:9) įveikė Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 2:2.

Įpusėjus susitikimui „Tau Ceramica“ dar turėjo minimalų pranašumą (41:40), tačiau trečiasis ketvirtis virto tikru „Regal Barcelona“ krepšininkų šou. Katalonai laimėjo pirmųjų trijų minučių atkarpą 10:0 ir įgijo devynių taškų persvarą - 50:41. Nors po Igorio Rakočevičiaus metimo aikštės šeimininkams buvo pavykę priartėti (47:53), Juano Carloso Navarro vedini „Regal Barcelona“ krepšininkai vėl atitrūko ir po trijų kėlinių jau turėjo solidų pranašumą - 70:54.

Lemiamame ketvirtyje svečiai dar labai padidino savo persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 84:63.

„Tau Ceramica“: I.Rakočevičius 21 (tritaškiai 4/7), P.Mickaelas 12 (dvitaškiai 5/7), T.Splitteris 8 (dvitaškiai 4/4), S.Vidalis 7.

„Regal Barcelona“: J.Lakovičius 15 (tritaškiai 3/4), G.Basile 13 (tritaškiai 3/5), J.C.Navarro ir E.Ilyasova (7 atk. kam.) - po 11, D.Andersenas 9.