„Barcelona“ šeštadienį stadione sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Rayo Vallecano“, kai gynėjas Florianas Lejeune'as antroje rungtynių pusėje įmušė įvartį į savus vartus.

Ispanijos futbolo lygos čempionai su 31 tašku užima trečią vietą turnyrinėje lentelėje, vienu tašku atsilieka nuo antroje vietoje esančio Madrido „Real“ ir trimis – nuo netikėtų lyderių „Girona“.

Rungtynes „Rayo“ pradėjo aktyviau ir visą pirmąją rungtynių pusę buvo pranašesni už praėjusio sezono čempionus, o 39-ąją minutę rezultatą puikiu smūgiu iš toli atidarė vidurio gynėjas Unai Lopezas.

Po to, kai „Barca“ gynyba užblokavo du varžovų bandymus perpildytoje baudos aikštelėje po laisvojo smūgio, U. Lopezas išbėgo ant atšokusio kamuolio ir įmušė tik į kairįjį vartų kampą.

Po pertraukos „Barca“ sugrįžo į rungtynes ir išlygino rezultatą dėl „Rayo“ gynėjo F. Lejeune'o klaidos. 82-ąją minutę jis, bandydamas išvalyti kamuolį, bato smaigaliu pasiuntė jį į savo vartus (1:1).