Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Celta Vigo“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Ansu Fati jau 5-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Sergio Busquetsas 18-ąją minutę sėkmingai atakavo iš tolimos distancijos ir padvigubino katalonų pranašumą iki 2:0.

34-ąją minutę Memphis Depay’us galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Vis tik Iago Aspas antrojo kėlinio pradžioje sušvelnino rezultatą iki 1:3, o Nolito 74-ąją minutę galva dar labiau sušvelnino rezultatą 2:3.

I.Aspas 96-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir išplėšė lygiąsias 3:3.