Trečiadienį sužaistos dvejos atsakomosios 2013-2014 metų sezono Ispanijos futbolo taurės turnyro (Copa Del Rey) ketvirtfinalio rungtynės, kuriose antrąsias pergales iškovojo bei į pusfinalį pateko šalies čempionė "Barcelona" vienuolikė bei taurės savininkas Madrido "Atletico" klubas.

"Barcelona" futbolininkai savo aikštėje net 5:1 (2:1) antrąsyk sutriuškino "Levante" ekipą.

Beje, šeimininkai įmušė visus šešis susitikimo įvarčius. pradžioje Sergi Roberto (9 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus ir išvedė svečius į priekį, tačiau dar iki pertraukos Adriano Correia (28 min.) išlygino rezultatą, o Carlesas Puyolis (44 min.) įmušė antrąjį įvartį į "Levante" komandos vartus.

Antrajame kėlinyje dviem įvarčiais "Barcelona" pergalę įtvirtino Alexis Sanchezas (50 ir 52 min.), o tašką mače padėjo Cescas Fabregas (68 min.).

Pirmąsias rungtynes "Barcelona" svečiuose laimėjo 4:1.

Madrido "Atletico" futbolininkai trečiadienį svečiuose 2:1 (1:0) antrąsyk įveikė Bilbao "Athletic" klubą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Adurizas (42 min.) įmušė įvartį į svečių vartus ir išlygino mačo rezultatą, bet antrajame kėlinyje po įvartį sostinės komandai pelnė Raulis Garcia (55 min.) ir Diego Costa (86 min.).

"Atletico" vienuolikė šalies taurės turnyro pusfinalyje susitiks su vicečempionu Madrido "Real" klubu, kuris ketvirtfinalyje dusyk vienodu rezultatu - 1:0 - nugalėjo Barselono "Espanyol" futbolininkus.

2012-2013 metų sezono Ispanijos futbolo taurės turnyro finale Madrido "Atletico" 2:1 privertė pasiduoti būtent Madrido "Real" komandą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.