Vakar Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo žaidžiamos penkerios 31-ojo turo rungtynės, o daugiausiai dėmesio neabejotinai sulaukė garsusis „El Clasico“ mūšis tarp Madrido „Real“ ir FC „Barcelona“ klubų.

Centriniame turo mače pergalę 2:0 (1:0) iškovojo svečiuose žaidusi FC „Barcelona“.

Abi komandos susitikimą pradėo labai nervingai ir aikštėje virė daugiau aistrų nei buvo sukuriama progų. Kėliniui įpusėjus futbolininkai kiek nusiramino ir ėmė žaisti tiksliau bei pavojingiau, o 33 minutę krito ir pirmasis įvartis: puikiu Xavi perdavimu pasinaudojęs Lionelis Messi suklaidino Raulį Albiolį bei šaltakraujiškai nuginklavo „Real“ vartininką Ikerą Casillasą – 0:1.

Iškart po praleisto įvarčio šeimininkai atsakė dviem pavojingai smūgiais, bet Xabi Alonso ir Gonzalo Higuaino bandymai buvo netikslūs ir ekipos išėjo ilsėtis pirmaujant katalonams.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Real“ – po Marcelo ir Cristiano Ronaldo smūgių savo vartus išgelbėjo FC „Barcelona“ vartininkas Victoras Valdesas.  O po kelių minučių, 56 min., svečiai patys sukūrė progą ir vėl ją išnaudojo: Pedro iššoko vienas prieš I. Casillasą ir nesunkiai pergudravo jį – 0:2.

Netrukus „Real“ saugas Rafaelis van der Vaartas turėjo idealią progą rezultatą sušvelninti, bet olando smūgį atrėmė V. Valdesas. Jis susitvarkė ir su C. Ronaldo šūviu. Ir nors po keitimo aikštėje pasirodęs Raulis vėliau pelnė įvartį, šis įskaitytas nebuvo, nes Karimai Benzema buvo užfiksuotas žaidimas ranka.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė labai svarbią svečių pergalę 2:0, kuri reiškia, kad FC „Barcelona“ kyla į pirmą turnyrinės lentelės vietą ir „Real“ ekipą lenkia 3 taškais.

Iki čempionato pabaigos liko septyni turai. Jei jam pasibaigus „Real“ ir „Barcelona“ turės po vienodai taškų, nugalėtojų titulas atiteks katalonams, nes tarpusavio mačiuose jie savo varžovus įveikė abu kartus.