„Banga“ išplėšė pergalę Telšiuose

„Optibet A lygoje“ po ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių itin svarbią pergalę iškovojo Gargždų „Banga“.

28-ajame ture svečiuose žaidę gargždiškiai po dramatiškos atomazgos 1:0 (0:0) palaužė Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė „Bangai“: Robertas Vėževičius mušė pro šalį, o Gargždų ekipoje debiutavusio Ričardo Šveikausko bei Shogo Yoshikawos bandymus neutralizavo Vincentas Šarkauskas. „Džiugas“ aštriau atakavo 45-ąją minutę – nuo Jorge Eduardo šūvio apsigynė Mantas Bertašius.

Po pertraukos svečiai turėjo nuostabią progą išsiveržti į priekį, bet jos nerealizavo. Robertas Vėževičius baudos aikštelėje išprovokavo Tomo Rapalavičiaus pražangą, visgi, V. Šarkauskas sugebėjo atremti Sh. Yoshikawos smūgį.

„Džiugas“ į kovą metus Ivo Brazą ir debiutavusį Aldairą Ferreirą, surengė keletą aštresnių išpuolių, bet juos neutralizuodavo arba M. Bertašius, arba gynėjai. Savo ruožtu „Džiugo“ sugavo Renano Paulino galva mušta kamuolį.

Gargždų ekipa triumfavo antrą pridėto laiko minutę. Standartinės padėties metu V. Šarkauskas atrėmė Mauricio Pinto smūgį galva, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Venckus vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Po šio laimėjimo 18 taškų turinti bei 8-oje vietoje žengianti „Banga“ 6 taškais lenkia Telšių komandą.