Eurolygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, antrąją pergalę iškovojo Malagos „Unicaja“ (2/1), svečiuose po atkaklios kovos palaužusi Bambergo „Brose Baskets“ (1/2) ekipą rezultatu 79:78 (22:27, 20:11, 21:23, 16:17).

Visų rungtynių metu vyko atkakli ir permaininga kova - vien paskutiniame kėlinuke pirmaujanti komanda keitėsi septynis kartus. Pergalę Ispanijos komandai lėmė Berni Rodriguezo dvitaškis iki rungtynių pabaigos likus penkioms sekundėms. Prieš tai veteranas atkovojo kamuolį po netaiklaus Kristapo Valterio metimo. Tiesa, vokiečiams pergalę galėjo išplėšti Brianas Robertsas, tačiau jo lemiamas tritaškis tikslo nepasiekė.

“Brose Baskets”: B. Robertsas ir Marcusas Slaughteris – po 16, Antonas Gavelis ir Juliusas Jenkinsas – po 14.

“Unicaja”: Joelis Freelandas 18 (7 atk. kam.), Luka Zoričius 13, Nedzadas Sinanovičius 11, Tremmellas Dardenas 10, B.Rodriguezas 8.