Šeštąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono dvyliktose rungtynėse iškovojo ir į šeštąją poziciją pakilo Šiaulių „Šiaulių“ klubas, kuris savo aikštelėje 92:67 (23:22, 29:18, 19:10, 21:17) sutriuškino Liepojos „Lauvas“ (3/9) krepšininkus.

Po apylygio pirmojo kėlinio Antano Sireikos auklėtiniai į priekį atitrūko antrajame kėlinyje, kai įgijo dviženklę persvarą. Dar labiau atotrūkį šiauliečiai padidino tuoj po didžiosios pertraukos, kai po Žygimanto Janavičiaus ir Romano Gumenyuko metimų aikštės šeimininkų persvara šoktelėjo iki dvidešimties taškų - 62:42.

Per likusį laiką „Šiaulių“ klubas surengė ne vieną efektingą ataką, dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 92:67.

„Šiauliai“: R.Gumeniukas 18 (9 atk. kam.), D.Waeveris ir E.Ruzgas (dvitaškiai 5/6) - po 14, V.Šarakauskas (tritaškiai 2/3) ir Ž.Janavičius - po 12.

„Lauvas“: A.Mitchellas 22, M.Kravčenko 12, N.Beardas, R.Vaikulis ir J.Aleksejevas (8 atk. kam.) - po 8.