0

Antradienį vėlai vakare Ispanijos stadionuose buvo žaidžiamos ketverios šalies Karaliaus taurės turnyro („Copa del Rey“) pirmosios aštuntfinalio rungtynės.

Sunkią pergalę iškovojo ir mažą žingsnelį kito etapo link žengė Madrido „Real“ futbolininkai savų žiūrovų palaikomi „Santiago Bernabeu“ stadione rezultatu 3-2 įveikę ambicingąją „Malaga“ komandą.

Aikštės šeimininkai į nokdauną buvo pasiųsti jau pirmajame kėlinyje, kuomet du andalūzų pakelti kampiniai baigėsi tiksliais smūgiais į Ikero Casillaso vartus.

Per pertrauką 'karališkojo' klubo strategas Jose Mourinho padarė net tris keitimus bei įkvėpęs savo auklėtinius užkūrė tikrą pirtį svečiams.

Nuolatinis varžovų spaudimas davė vaisių kėlinio viduryje, kuomet per dvi minutes „Malaga“ žaidėjai buvo priversti du kartus traukti kamuolį iš tinklo - iš pradžių rezultatą sušvelnino Sami Khedira, o jau už minutės pasinaudojęs gynėjų klaida mačo pusiausvyrą atstatė Argentinos nacionalinės rinktinės puolėjas Gonzalo Higuainas.

„Real“ ekipai pergalę išplėšė ir lengvesnį gyvenimą atsakomojoje dvikovoje už savaitės Malagoje garantavo Karimo Benzemos tiklsus šūvis.